Amper

Witryna dla lokalnej firmy instalacyjnej wykonującej instalacje elektryczne, alarmowe, odgromowe i sterowania.

Naszym zadaniem było wykonanie strony internetowej na gotowym motywie. Nie ograniczyliśmy się tylko do szybkiego wdrożenia szablonu. Swoim zwyczajem wprowadziliśmy modyfikacje, które zapewniają tej witrynie dużą widoczność i wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, związane tematycznie z treścią witryny.

Początkowo właściciel witryny próbował stworzyć treść stron ofertowych, jednak ze względu na brak czasu postanowił powierzyć to zadanie nam. Napisaliśmy kilkanaście tekstów ofertowych i sądzę, że z zdania wywiązaliśmy się bardzo dobrze.

Dobrze zredagowana oferta przyniosła dużą widoczność w Google, bez potrzeby dodatkowego pozycjonowania. To potwierdza tezę, że w niektórych branżach i na niektóre frazy kluczowe nie ma potrzeby pozycjonować strony. Dobrze wykonana witryna potrafi samoistnie osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarki Google.

Oczywiście w przypadku branż i słów kluczowych z największym współczynnikiem konkurencyjności konieczne jest aktywne pozycjonowanie. Natomiast dobrej jakości treść jest warunkiem koniecznym do uzyskania dobrych efektów pozycjonowania. Zatem przygotowanie jeśli ktoś myśli poważnie o długofalowej strategii reklamowej swojego biznesu w Internecie, powinien skupić się na przygotowaniu wysokiej jakości treści w swojej witrynie.