Forest

Witryna internetowa dla firmy usługowej zajmującej się wycinką drzew i pielęgnacją zieleni, karczowaniem terenów, przygotowaniem terenów pod inwestycje, sporządzaniem opinii i ekspertyz dendrologicznych.

Wdrożenie strony na szablonie nie jest łatwym zadaniem. Tak okazało się i tym razem. Zwłaszcza, że mieliśmy ambicje wdrożyć swoje autorskie mechanizmy wspomagające pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Ostatecznie wydaliśmy klientowi, naszym zadaniem, wysokiej jakości serwis internetowy zoptymalizowany pod pozycjonowanie SEO.

Przygotowaliśmy także wysokiej jakości treści stron. W sumie opracowaliśmy treści dla ponad 20 stron. Dzięki nim serwis internetowy zyskał dużą widoczność w wyszukiwarce Google i stanowi wysokiej jakości źródło pozyskiwania klientów.

Tak oklepany slogan jak Daj się odnaleźć swoim klientom! nabiera tutaj rzeczywistego wymiaru. Można się z niego śmiać, ale rzeczywistość jest taka, że często nie wystarczy zrobić jakąkolwiek witrynę internetową. Te czasy minęły bezpowrotnie. Strona musi być wysokiej jakości technicznej i merytorycznej. Spełniać wysokie wymagania stawiane przez wytyczne Google dla webmasterów. Tylko wtedy może liczyć na wysoką ocenę przez algorytmy wyszukiwarki i brać udział w opracowaniu wyników wyszukiwania wyświetlanych użytkownikowi na zapytanie jakie złożył do wyszukiwarki.