Polski-Euro-Biz

Blog internetowy o tematyce biznesowej, wykonany na zlecenie firmy All Seasons z Łodzi.

Dla tego klienta wykonaliśmy całe mnóstwo stron internetowych, zdarzył się także blog.

Zadaniem było wdrożenie motywu bloga na CMS WordPress z pewnymi usprawnieniami zwiększającymi funkcjonalność witryny.

Podstawowym wymaganiem było przygotowanie formularza z możliwością załączania dowolnej ilości plików. Dzięki niemu użytkownicy witryny mogą komunikować się z redakcją i przesyłać swoje materiały do publikacji.

Założeniem było także skupienie społeczności czytelników wokół treści publikowanych na blogu. Aby informować użytkowników o nowych treściach został wdrożony system newslettera, do którego dowolna osoba może się zapisać. Automatyczne potwierdzenie adresu email subskrybenta i samodzielne zarządzanie subskrypcją odciąża w znaczącym stopniu administratora bloga. Użytkownik może samodzielnie się zapisać, wypisać, zmienić dział, bądź adres email do subskrypcji.

Aby skutecznie dotrzeć do użytkowników z informacją o możliwości zapisania się do newslettera przygotowaliśmy wyskakujące okienko opt-out, gdzie w prosty sposób można zasubskrybować informacje z bloga.

Aby ułatwić dotarcie do treści blog wyposażony jest w wyszukiwarkę treści i moduł z najnowszymi wpisami. Archiwum natomiast, pozwala przeglądać artykuły usystematyzowane według daty dodania.