TC Meble

Projekt tej witryny internetowej składa się z 17 graficznych layoutów poszczególnych stron, które zostały przygotowane i zakodowane. Dzięki temu witryna wyróżnia się na tle innych, opartych tylko na jednym, bądź dwóch szablonach graficznych poszczególnych stron.

Tradycyjnie do wykonania tej witryny został użyty CMS WordPress. Przede wszystkim dlatego, że można w nim w prosty sposób wprowadzać udoskonalenia, których wykonanie w innych systemach CMS zajmują wiele czasu. Wykonałem dużą liczbę udoskonaleń podstawowej wersji systemu, po to aby uzyskać narzędzia, do łatwego i sprawnego zarządzania ofertą mebli. Dzięki temu, pracownicy firmy, którzy na co dzień pracują z tą witryną, mogą to robić szybciej.

W związku z tym, że w branży meblarskiej najważniejszym źródłem pozyskiwania użytkownika jest wyszukiwarka obrazków Google Images, dlatego szczególny nacisk został położony na zoptymalizowanie strony pod wyszukiwarkę zdjęć. Wykonałem szereg mechanizmów i dodatkowych funkcji, które pozwalają zarządzać informacjami o obrazkach. Usprawniłem narzędzia SEO oferowane przez najpopularniejsze wtyczki do optymalizacji strony pod kątem SEO.

Jeśli posiadasz witrynę internetową opartą o popularny CMS WordPress i chciałbyś pozycjonować się lepiej w wyszukiwarce obrazków Google, zapraszam do kontaktu. Posiadam rozwiązania, które pozwolą także Twojej stronie osiągnąć bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce. Optymalizacja strony pod wyszukiwanie zdjęć może naprawdę przynieść Ci wiele korzyści. Posiadam wiedzę, doświadczenie i umiejętności, których nie mają największe agencje marketingu internetowego w Polsce. Moją przewagą jest to, że prace wykonuję w modelu Full Stack Developer. Od początku do końca zajmuję się osobiście projektem, wiem co zostało zrobione i co jeszcze trzeba zrobić. Znam mocne i słabe punkty projektu, które są zmienne w czasie i zależne od wytycznych wyszukiwarki Google dla webmasterów. Dzięki temu mogę proponować na bieżąco najnowocześniejsze rozwiązania swoim Klientom, po to aby ich biznes był zawsze o krok przed konkurencją.