Referencje /

SATI

Firma MKDES wykonała dla nas sklep internetowy, który miał na celu zwiększenie sprzedaży naszych produktów oraz promocję naszej firmy w Internecie. Wykonują też dla nas usługę pozycjonowania naszego serwisu.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu MKDES, sklep bardzo szybko i sprawnie zaczął spełniać postawione mu wymagania. Jest bardzo dobrze dostosowany do naszych potrzeb, posiada optymalne dla nas rozwiązania i funkcje.

Usatysfakcjonowani jesteśmy też z usługi pozycjonowania naszego sklepu przez MKDES. Najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych, na interesujące nas frazy powodują, że internauci szybko trafiają na naszą stronę, a to przynosi bardzo wymierne efekty.

Dodatkowym powodem do zadowolenia ze współpracy z tą firmą jest fakt, że nawet po zakończeniu zlecenia nie uchyla się ona od odpowiedzialności za swój produkt i wykonane usługi. Zawsze można liczyć na poradę i szybką pomoc z ich strony przy ewentualnych trudnościach i kłopotach, nawet tych nie związanych ściśle ze zleceniem.

Dzięki temu mam przeświadczenie, że wybierając MKDES na wykonawcę mojego zlecenia, dokonałem słusznego wyboru i mogę zdecydowanie polecić innym przedsiębiorcom ich profesjonalne usługi oraz uczciwe i życzliwe podejście do klienta.

Polecam!

Andrzej Kalla
Zakład Kamieniarski SATI