Referencje /

WORKCENTRE

Jesteśmy biurem pracy szukającym pracowników dla kontrahentów zagranicznych. Ciągły rozwój firmy oraz dbałość o jej dobry wizerunek, zobowiązuje nas do uważnego dobierania wykonawców usług. Jednym z takich partnerów, któremu zaufaliśmy jest firma MKDES. Współpracę z nią rozpoczęliśmy od zlecenia wykonania strony internetowej naszego biura. Zadanie to zostało wykonane bardzo dobrze, z należytą starannością a przy tym w pełni zadowalającym nas terminie.

Usatysfakcjonowani takim przebiegiem pierwszego zlecenia powierzyliśmy im następne, tzn. wykonanie oprogramowania bazy danych która obsługuje klientów naszego biura oraz napisanie oprogramowania do rejestrowania się kandydatów zintegrowanego ze stroną internetową. W tym przypadku także firma MKDES wykazała się sumiennością i profesjonalizmem, a przy tym bardzo szybko i fachowo dostosowywała się do wypływających na bieżąco nowych pomysłów i potrzeb, wykorzystując do tego swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Tak pozytywny przebieg współpracy był także możliwy miedzy innymi dzięki utrzymaniu niemal ciągłego, bezpośredniego kontaktu między naszymi firmami, w bardzo elastycznych godzinach. Wszystkie nasze prośby i pomysły mogliśmy przekazać do MKDES niemalże natychmiast i tak też były one realizowane.

Firma MKDES oferuje swoją pomoc nie tylko w zakresie objętym umową ale także w całym obszarze swoich profesjonalnych umiejętności. Współpraca z nim jest bardziej partnerstwem niż kontraktem. Wiemy, że cały czas możemy liczyć na pomoc firmy i szybki rozwiązywanie problemów.

Mając tak dobre odczucia ze współpracy z firmą MKDES, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić ją innym prężnym przedsiębiorcom, szukającym odpowiedzialnych, fachowych, posiadających umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku, partnerów w biznesie.

Prezes zarządu
Krzysztof Donat
Work Centre Sp z o.o.