Tworzenie stron WWW

Miniaturki stron internetowych

Jakie strony internetowe robię?

Tworzę skuteczne strony internetowe, korporacyjne, serwisy www, landing page, zaawansowane katalogi produktowe, portale internetowe, aplikacje webowe, dedykowane serwisy www, które każdego dnia odwiedzają tysiące użytkowników.

Oferuję tworzenie stron www dla małych i dużych firm, klientów instytucjonalnych oraz dla osób indywidualnych, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www, gwarancji poprawności działania i opieki serwisowej w przyszłości.

Doświadczenie zdobywam nieustannie od 18 lat, a od kilkunastu lat specjalizując się w najpopularniejszym na świecie, systemie do samodzielnej budowy i aktualizacji treści strony internetowej – CMS WordPress.

Przez lata opracowałem wiele autorskich modułów do tego systemu, z których korzystają moi klienci.

JAKA BĘDZIE TWOJA
NOWA STRONA INTERNETOWA

Wyróżniająca się na tle konkurencji!

Tworzę strony www zapadające w pamięć i wyróżniające się na tle konkurencji.

Użytkownik w kilka sekund decyduje czy pozostać na danej stronie. Warto wykorzystać ten czas, aby zaprezentować mu witrynę, którą odbierze pozytywnie, która wzbudzi jego zaufanie i zainteresowanie.

Moje projekty są odzwierciedleniem aktualnych trendów sferze designu i posiadają nowoczesne rozwiązania w zakresie komunikacji wizualnej. Dlatego moje realizacje są łatwe do zapamiętania oraz starzeją się bardzo powoli.

Użyteczna, funkcjonalna i wygodna

Wówczas z łatwością odnajdzie on interesujące go treści, przejrzy zawartość, zapozna się z ofertą. Udowodniono, że na takich stronach użytkownicy pozostają dłużej i chętniej też na nie powracają.

Tylko funkcjonalna i wygodna w obsłudze strona będzie użyteczna dla Twojego potencjalnego klienta.

Użytkownik może korzystać z takiej strony w sposób bardziej wydajny i efektywny, osiągając w ten sposób określone, ważne dla niego cele.

Satysfakcja użytkownika z używania użytecznej strony internetowej przekłada się na poprawę ogólnie pojętej konwersji z korzyścią dla obu stron – klienta i twojego biznesu.

Efektywna

Tworzę łatwe w użytkowaniu, wygodne i funkcjonalne strony internetowe zaprojektowane z myślą o użytkowniku.

Twoją stronę zbuduję w technologii responsywnej (RWD), przez co będzie automatycznie dostosowywać swój wygląd do dowolnej wielkości ekranu zachowując dobrą czytelność. Dzięki temu twoi klienci będą mogli komfortowo przeglądać witrynę zarówno za pośrednictwem komputera jak i tabletu czy smartfona lub telewizora.

Poprawna wersja mobilna (responsywna, RWD) wpływa również na pozycję strony wynikach wyszukiwania. To wszystko pozwoli skutecznie promować Twoje produkty i usługi, a klienci nie będą mieli problemów z ich odnalezieniem.

Zastosuję sprawdzone rozwiązania marketingowe, wszystko po to, aby strona internetowa stała się skutecznym narzędziem wspierającym rozwój Twojego biznesu.

Widoczna w sieci

W związku z tym, że aktywnie zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych, potrafię tworzyć witryny dobrze współpracujące z Google, czego efektem są wysokie pozycje stworzonych przez nas stron w wynikach wyszukiwania, często bez dodatkowego pozycjonowania.

Wieloaspektowa optymalizacja stron SEO wpływa na pozycjonowanie i widoczność strony w wyszukiwarce.

Zawsze aktualna

Prezentuj treści i aktualną ofertę samodzielnie w dowolnym momencie, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Dzięki prostemu w obsłudze i intuicyjnemu systemowi do samodzielnej aktualizacji treści stron, jakim jest CMS WordPress, nawet początkujący użytkownicy bezproblemowo radzą sobie z aktualizacją treści strony.

WordPress pozwala na publikację nowych treści, zmianę istniejących tekstów, wstawianie zdjęć, galerii, video, plików do pobrania – słowem wszystkiego co konieczne, aby strona internetowa była w pełni funkcjonalna dla odwiedzających ją użytkowników. Dodatkowo, częste zmiany wprowadzane na stronie mają pozytywny wpływ na pozycję w wyszukiwarce Google.

Bezpieczna

Zależy mi o to aby użytkownicy, podczas wizyty na Twojej stronie internetowej, nie byli narażeni na różnego rodzaju ataki hakerów. Dlatego dbam o jakość pisanego kodu, przewidując zagrożenia eliminuję je.

Stosuję wiele zabezpieczeń aktywnych i pasywnych, abyś nie ponosił kosztów ewentualnego włamania na stronę internetową i bezproblemowo mógł ją użytkować, bez zbędnego stresu.

Włamanie na stronę internetową może również nieść za sobą efekt czasowego wykluczenia z wyników wyszukiwania i utratę pozycji w Google. Zadbam aby nigdy się to nie stało.

Jak to osiągnę?

  • Wykonam projekt intuicyjnej i łatwej obsłudze witryny spełniający wymagania Twoich klientów.
  • Dobiorę rozwiązania i technologie dopasowane do realizacji określonych przez Ciebie potrzeb i celów.
  • Wykonam witrynę tak, aby była przyjazna wyszukiwarce Google.
  • Zadbam o bezpieczeństwo i aktualizacje Twojej strony internetowej.

DLACZEGO JA?

Tworzenie stron internetowych i programowanie aplikacji internetowych to moja pasja od 2004 roku. Moje kompetencje potwierdza bogate portfolio serwisów internetowych wykonanych w ostatnich latach oraz grono Klientów, którzy mi zaufali i wystawili dobre referencje. Klient zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie po ukończeniu projektu.

Doradzam także w zakresie dalszej strategii rozwoju Państwa biznesu w Internecie. Zdobyte doświadczenie pozwala mi tworzyć witryny przyjazne wyszukiwarkom, co przekłada się na konkretne korzyści dla ich właścicieli. Od wielu lat promuję firmy w Internecie, oferuję pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google oraz prowadzenie kampanii reklamowych w Google Ads.