Allseasons IBS

Strona internetowa dla firmy consultingowej.

W tym przypadku naszym zadaniem był zaproponowanie projektu graficznego i wdrożenie go w systemie do samodzielnej edycji treści WordPress.

Odległy czas wykonania powoduje, że strona technicznie nie jest już najnowocześniejsza, natomiast wizualnie broni się przed upływem lat. Przede wszystkim ma w sobie to coś, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Coś co sprawia, że użytkownik zapamiętuje ją na dłużej.

Wstępnie, strona była przygotowana do automatycznego tłumaczenia jej treści na wiele języków, obecnie ta funkcjonalność jest wyłączona.

Ta witryna jest przykładem na to, że strony oparte o CMS WordPress mogą funkcjonować przez wiele lat, bez specjalnie wygórowanych kosztów na serwis okresowy.

Wszystko zależy od jakości wykonania i technologi użytych do budowy witryny. Dlatego zapytaj wykonawcę jak wykona stronę internetową dla Ciebie. Jeśli zamiast korzystać z natywnych funkcjonalności jakie oferuje CMS WordPress wybierze realizację funkcjonalności poprzez różnego rodzaju pluginy, możesz być pewien, że raczej wcześniej niż później poniesiesz koszty przebudowy tych rozwiązań.

Dlatego warto aby wykonawca wykorzystywał funkcje domyślnie zaimplementowane w Core WordPressa.