Referencje /

PRO-VENT

Firma PRO-VENT specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów). Nasza oferta obejmuje urządzenia zaprojektowane do domów jednorodzinnych, jak i do hal, biurowców, sklepów i basenów.

Z firmą MKDES współpracujemy już od kilku lat.

W pierwszym etapie współpracy powierzyliśmy firmie MKDES stworzenie nowej strony internetowej firmy, dopasowanej nie tylko do naszej działalności ale także nadążającej za współczesnymi trendami w projektowaniu stron www. Zadanie zostało zrealizowane bardzo dobrze. Potem stopniowo we współpracy z MKDES rozszerzaliśmy jej funkcjonalność . Obecnie, dzięki MKDES – poprzez stronę www.pro-vent.pl i www.wymiennikigruntowe.pl systematycznie odświeżamy nasz wizerunek w Internecie.

Dodatkowo firma MKDES dba o zwiększenie popularności Pro-Vent poprzez uzyskanie lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Współpraca układa się nam bardzo stabilnie. Nasze potrzeby dotyczące aktualizacji stron są realizowane na bieżąco. Zawsze podczas realizacji zlecenia możemy liczyć na fachową pomoc, kompetentne porady i doradztwo w zakresie nie tylko powierzonego zlecenia, ale również wszelkich aspektów z nim powiązanych lub mających na nie znaczący wpływ obecnie lub w przyszłości. Firma MKDES bardzo elastycznie dostosowuje się do potrzeb klienta, jest otwarta na jego sugestie i reaguje szybko w przypadku ewentualnych uwag. MKDES w pełni odpowiada za wykonaną przez siebie usługę.

Szczerze polecamy firmę wszystkim , którzy poszukują profesjonalnego i odpowiedzialnego wykonawcy swojego zadania.

Mirosława Ćwik
Pro-Vent Systemy Wentylacyjne