Referencje /

PROHEALTH

Po dwóch latach współpracy z firmą MKDES możemy stwierdzić, że jest ona godną polecenia firmą w zakresie usług internetowych.

W dużym stopniu przyczyniła się ona do zaistnienia naszej firmy w przestrzeni internetowej. Profesjonalnie zajęli się budową strony internetowej, promują ją w sposób ciągły w wyszukiwarkach, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów naszymi produktami.

Dzięki ich profesjonalnemu podejściu do budowy wizerunku firmy w Internecie cały czas wyprzedzamy konkurencję w promocji naszych produktów. Duże zlecenia jak i drobne poprawki wykonują bardzo rzetelnie i terminowo, a pomoc techniczna oraz proponowanie nowych korzystnych rozwiązań w sprawach związanych z istnieniem naszej firmy w Internecie sprawia, że nie mamy większych problemów w działce pt.: „informatyka” dzięki czemu więcej uwagi i energii możemy poświęcić naszej zasadniczej działalności.

Jeśli szukają Państwo dobrej, niezawodnej firmy, która stworzy bądź poprawi wizerunek firmy w Internecie oraz wypromuje waszą stronę na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach internetowych to polecamy właśnie MKDES – my mieliśmy to szczęście, że od razu na nią trafiliśmy.

Damian Ciossek
Fotele z masażem Prohealth.pl