Wsparcie i obsługa stron internetowych

Ekran laptopa z wyświetloną stroną internetową

Zapewniam wsparcie dla Twojej strony internetowej

Swoją ofertę kieruję do małych i dużych firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz dla osób indywidualnych i blogerów oczekujących gwarancji ciągłej dostępności i poprawności działania strony internetowej, bloga, sklepu internetowego, portalu, forum, aplikacji web.

Specjalizuję się w opiece nad stronami i blogami opartymi o CMS WordPress, jednak moja wiedza i umiejętności pozwalają mi pracować praktycznie z każdym serwisem internetowym, niezależnie od jego rodzaju i zastosowanej technologii.

Przez lata pracy miałem do czynienia ze stronami wykonanymi w oparciu o wiele popularnych rozwiązań – np. WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, Wocommerce, Shoper, Magento, phpBB, oprogramowanie dedykowane, a także wiele różnych technologii dostępnych dla twórców stron internetowych – frameworków, skryptów, aplikacji i języków programowania.

Usługa opieki nad stroną internetową obejmuje:

  • zapewnienie ciągłej dostępności i poprawności działania strony www,
  • natychmiastowe usuwanie awarii,
  • aktualizacje oprogramowania witryny,
  • monitorowanie działania stron i formularzy,
  • monitorowanie obecności wirusów, zmian kodu i wysyłki spamu przez stronę,
  • wykrywanie i przeciwdziałania próbom włamania,
  • stałe monitorowanie bezpieczeństwa strony,
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa przechowywanych poza serwerem.

Ciągła dostępność strony www

Dostępność strony internetowej powinna być ważna dla każdej firmy, w której strona jest istotnym elementem biznesu. Niedziałająca strona nie może realizować swoich podstawowych celów, jakimi są pozyskanie klienta i prezentacja oferty.

Skutkiem niedostępności bądź zainfekowania strony internetowej może być usunięcie jej z indeksu wyszukiwarki Google. W przypadku pozyskiwania klientów głównie z wyszukiwarki Google, efektem jest drastyczny spadek zapytań ofertowych.

Zapewniam ochronę przed atakami polegającymi na umieszczeniu na stronie złośliwego kodu, wirusa, przekierowanie bądź umieszczenie odnośnika do złośliwej strony oraz wysyłką spamu przez stronę internetową.

Pomagam w przypadkach, kiedy problemami z funkcjonowaniem strony jest zwyczajny błąd ludzki, w efekcie którego na ekranie widać tylko biały ekran, bądź pojawia się komunikat o błędzie.

Zapewniam ciągłe działanie strony, zapobiegam usunięciu jej z Google i reaguję natychmiast w sytuacjach kryzysowych.

Pomoc i wsparcie techniczne

Oferuję bieżącą pomoc w obsłudze i usuwanie usterek wynikłych z nieprawidłowego użytkowania strony.

Oferuję także wsparcie dla osób, które potrafią dosyć dobrze posługiwać się oprogramowaniem WordPress i wiele rzeczy robią samodzielnie, natomiast potrzebują pomocy w pewnych aspektach, gdzie wymagana jest wiedza wysoce specjalistyczna oraz umiejętności programistyczne.

DLACZEGO JA?

Doświadczenie zdobywam nieustannie od 18 lat, a od kilkunastu lat specjalizując się w najpopularniejszym na świecie, systemie do samodzielnej aktualizacji treści strony internetowej – CMS WordPress. Przez lata opracowałem wiele autorskich modułów i rozwiązań do tego systemu, z których korzystają moi Klienci.

Pracuję w modelu Full Stack Developer – czyli potrafię i robię wszystko samodzielnie. Pracując z serwisem internetowym w jednym momencie wykonuję działania w różnych obszarach, bez potrzeby czekania na wykonanie danego zakresu prac przez specjalistę z innej dziedziny, np. programistę php, javascript, front-end developera czy analityka bezpieczeństwa.